Lisa Larson skulptur brons
2018-08-20
563874
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LISA LARSON (född 1931): Sittande kvinna, signerad och numrerad Lisa Larson No 264, brons, höjd 14 cm