Sidenmålning Kina 1900-tal
2018-08-20
563819
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDENMÅLNING, Kina, 1900-talets senare hälft, motiv av svanar och näckrosor, ca 80x55 cm