Guldsmedsaktiebolaget punschmuggar silver
2018-08-20
563817
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, punschmuggar, 9 st, silver, daterade mellan 1941-1944, höjd med hänkel ca 5 cm, totalvikt 294 g
Bruksslitage, oxiderade