Italiensk skola 1600-tal
2018-08-31
563721
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ITALIENSK SKOLA (1600-tal): Man med pilbåge - allegoriskt motiv, olja på duk, 99x81 cm