Baljfåtöljer
2018-08-18
563695
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i mahogny med skuren dekor, rygg, sidor och sits klädda i sammetstextil, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, enstaka stötmärken förekommer, textilen något nött