Design Märta Måås-Fjetterström
2018-08-20
563636
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 20 000 SEK |
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, matta, rölakan, "Knorren", monogramsignerad MMF, ca 270 x 140 cm
smärre slitage, skadade fransar