Serveringsfat silver
2018-08-17
563613
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSFAT, SILVER, 1 par, dekor med meanderbård, stämplade 830, diameter: 28 cm, vikt ca 800 g
Repor