Ljusstakar rokokostil
2018-08-17
563611
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Gustaf Möllenborg, Stockholm, 1864, nyrokoko, lösa manschetter, fyllda, delvis otyldiga stämplar, höjd ca 20 cm
Fyllda. smärre stötskador