Robert Högfeldt akvarell
2018-08-17
563599
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Picknickscen, signerad Robert Högfeldt, akvarell, ca 28x37 cm