Max Jensen olja
2018-08-17
563594
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MAX JENSEN (1887-?): Havsmotiv, signerad M. Jensen, olja på duk, ca 53x79 cm
Smuts