Erland Cullberg oljemålning
2018-08-17
563503
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 55x46 cm