Figuriner Japan
2018-08-16
563396
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 1 par, keramik, Japan, 1900-talets första hälft, föreställande män med grodor, monterade på konsol, totalhöjd ca 33 cm
Nagg, slitage