Karmstol sengustaviansk
2018-08-16
563302
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARMSTOL, furu, 1700-talets slut, sengustaviansk, skuren dekor, genombruten ryggbricka med kopplat spjälknippe, bemålad i grått, sitthöjd ca 40 cm
Förstärkt, smärre slitage