Kandelabrar 1 par i silver
2018-08-21
563279
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, silver, märkta M G med kontrollstämplar, 1932, höjd ca 17, bredd 26 cm, vik ca 433 g
mindre slitage