Kaffeservis 3 delar silver
2018-08-21
563262
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, C.G Hallberg, Stockholm 1925, invändig förgyllning, höjd ca 10,5-26 cm, vikt ca 920 g
Repor, kanna med bucklig fot samt gåvogravyr i botten