Ljuskrona 1900-tal
2018-08-15
563239
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, stomme i mässing, 4 ljuskällor, behängd med olikformade prismor, höjd 58, diameter 51 cm
Bruksslitage, slmas em arm i botten