Takarmatur jugend
2018-08-15
563161
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets början, mässing, kupor i alabaster, 6 ljuspunkter, diameter ca 70 cm
Slitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen