Oscar Reutersvärd akvarell/tusch
2018-08-21
563152
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): "Perspective Japonaise no 365 im", signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch, ca 50x35 cm
Glas saknas