Kaj franck flaska
2018-10-29
563012
| Klubbat belopp | 2 500 EUR |
| Utropspris | 1 000 EUR |
KAJ FRANCK, flaska, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, rött och grönt glas, höjd 22,5 cm, diameter 16 cm.