Sängbord Ab Carlström 1 par
2018-08-14
562998
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, AB Carlström & Co Möbelfabrik, 1960-tal, betsad bok, sarg med låda, tidningshylla, etikettmärkta, höjd ca 53, 48x33 cm
Slitage