Roland Svensson (1910-2003)
2018-08-15
562982
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), litografi, skärgårdsmotiv, "Sjösättning - Möja", signerad i blyerts, ca 27x36,5 cm
Gulnad, ej examinerad ur ram.