Bert Johnny Nilsson litografier 2 st
2018-08-14
562967
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): (2) Kompositioner, litografier, signerade och numrerade, ca 74x56, 86x59 cm
Gulnader