Bert Johnny Nilsson litografier 2 st
2018-08-14
562966
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Kompositioner, 2 st, litografier, signerade och numrerade, ca 56x38 cm