Bengt Fransson oljemålning
2018-08-14
562932
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Modellen", signerad, olja på duk uppsatt på pannå, ca 23x18 cm