Soffa 1900-talets andra hälft
2018-08-13
562889
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, vitmålad, lila klädsel, lös lila plymå, längd ca 112,5, sitthöjd 40 cm
Slitage, senare klädsel, möjligen senare sadelhjord, fläckar, klädsel under plymå delivs lös