Golvlampa Orrefors
2018-08-14
562864
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ORREFORS, golvlampa, i glas och mässing med trädetalj, 1960/70-tal, höjd ca 160 cm
Bruksslitage