David de Ubaldis oljemålning
2018-08-12
562839
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAVID DE UBALDIS (f. 1954): "El Bosqe Violeto", signerad D. Ubaldis, olja på duk, ca 100x100 cm