Richard Ryan
2018-08-12
562797
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, Identities acquired, signerade Ryan, numrerade 150/350, serigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm