Collier 3 st
2018-08-11
562747
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
COLLIER, 3 st, collier, doserat med ametistkulor, ca 8.9-23.3 mm, lås i silver, collier med karneolkulor, lås i förgyllt silver, collier med fasettslipade bergkristallkulor, lås i silver, längd ca 45.5-55 cm
Karneol är behandlade, bruksslitage