Kinesiskt dekorationstegel
2018-09-02
562552
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
DEKORATIONSTEGEL, Kina, 1800-tal. 41 x 26 x 9 cm.
Åldersrelaterat slitage.