Kinesisk riskorg
2018-09-01
562522
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
RISKORG, Kina, 1800-tal, trä med metallbeslag, höjd 24 cm, bredd 34 cm, djup 34 cm
Slitage