Marianne Ågren oljemålning
2018-08-09
562495
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1941): "Blomsterflicka", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 135x95 cm