Ardy Stüwer färglitografi
2018-08-10
562463
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüwer samt, färglitografi, tryckt enkom för Procordia VIP leaders, bladstorlek 65x47 cm