Byrå 1940-tal
2018-08-09
562448
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1940-tal, alm, tre lådor, skiva med bakomliggande skrivinredning, höjd 104, 80x45 cm
Nyckel finns, bruksslitage