Joakim Allgulander färglitografi
2018-08-09
562375
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "White spot", signerad Joakim Allgulander, numrerad 201/210, litografi, bladstorlek ca 36x30 cm
Oramad