Benno Arzt (född 1941)
2018-08-08
562362
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BENNO ARZT (född 1941), "Fågelbadet", signerad och daterad Benno Arzt -04, akryl på duk, ca 71x80 cm