Lisa Rinnevuo färglitografi
2018-08-09
562348
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): "Unicorn", signerad Lisa Rinnevou, 11/190, färglitografi, ca 37,5x40,5cm
Oramad