Petter Thoen
2018-08-09
562339
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Tango", signerad Thoen, 50/320, färglitografi, bildmått ca 53x64 cm
Oramad