Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, trä med kredering och förgyllning, skiva i svart marmor (S.t Anne), höjd ca 74, 83x33 cm
Bruksspår
562312
2018-08-08