Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BO ÖRN (född 1949): Komposition, signerad Bo Örn, olja på duk, ca 55x46 cm
Zustandsbeschreibung
562151
2018-08-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner