Philip von Schantz färglitografi
2018-08-07
562125
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med avocado, signerad och daterad v. Schantz 88, 165/190, färglitografi, bladmått ca 38x53 cm