Stig Jonzon oljemålning
2018-08-07
562025
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG JONZON (1913-1987): Ölandmotiv, signerad och daterad 1967, olja på duk, ca 32x98 cm