NATTDUKSBORD, 1 par,
2018-08-06
561987
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, sannolikt Italien, 1980-tal, vitlackerade, bordsskiva med skinninlägg, höjd ca 58, 60x60 cm
Bruksslitage, lätt gulnade