Matgrupp rokokostil
2018-08-11
561896
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MATGRUPP, 17 dlr, rokokostil, 1900-tal, bestående av bord, 12 stolar, 2 karmstolar och 2 sideboard, bordets höjd ca 74, 146x107 cm och sideboard höjd ca 120, 165x58 och höjd ca 104, 105x56 cm
Smärre slitage, märken, iläggsskivor saknas