Väggreliefer
2018-08-05
561883
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VÄGGRELIEFER, 10 dlr, i form av ansikten, 1950-tal, flera av Västtysk tillverkning, till övervägande utförda i delvis glaserat stengods, höjd mellan ca 20-25 cm
Smärre slitage