Olja Axel Olson
2018-08-05
561846
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, signerad axel olson, olja på duk, ca 27x19 cm