Roladn Svensson färglitografi
2018-08-04
561733
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinterskärgård, signerad roland S, färglitografi, 232/260, ca 38x52 cm
Ej examinerad ur ramen