Peter Dahl färglitografi
2018-08-03
561698
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Komposition med dansande figurer, signerad Peter Dahl, 209/325, PT-upplaga, ca 42x57 cm