Byrå i gustaviansk stil
2018-08-03
561638
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag samt lister i mässing, svart stenskiva, 3 lådor, höjd 81, 86x43 cm
Bruksslitage, saknar nyckel