Sven X:et Erixson (1899-1970)
2018-08-02
561569
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 7 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): akvarell på papper, signerad och daterad -63, ca 38x46 cm
Ej examinerad ur ram. Tejprester på glas